ANASAYFA HAKKIMIZDA
HİZMETLERİMİZ
SİPARİŞ VER İLETİŞİM
Untitled Document
HİZMETLERİMİZ


Otomat Seçimi: Hangi tip içecek veya kuru gIda otomatının şirketinizde kullanılabileceğine, sizlerin tercihleri ve İstek İçecek'in önerileri ile beraber karar verilmektedir.
 
İşletim Sistemi Seçimi:
İşletim sisteminiz, firmanızda kullanacak otomat modeline ve tercihleriniz göz önünde bulundurularak sizlerle birlikte kararlaştırılmaktadır. Otomatlarında bulunmasını istediğiniz ürünler, İstek İçecek'in güncel ürün listesinden seçilmekte ve makineniz bu tercihlerinize göre hazırlanmaktadır.

İşletim sistemi alternatifleri aşağıdaki gibidir : 
Bardak Başına Ücretlendirme
İhtiyacınıza göre belirlenecek otomatlar şirketinize bedelsiz kurulacaktır. Yetkili servis elemanlarımız tüketiminize göre gerekli sıklıklarda serviste bulunan otomatların periyodik bakımını, programlanmasını ve günlük temizliğini siz müşterilerimiz için üstleneceklerdir. Kullanılacak ürünlerin temini ve otomatların dolumu İstek İçecek tarafından yapılacaktır. Elektronik ve mekanik sayaçlar aracılığı ile tüketilen bardak adedi tespit edilip, dönemsel tüketiminizin bedeli üzerinden fatura düzenlenecektir. Bu seçenekte tükettiğiniz miktarda ödeme yapma imkanınız olacaktır.

Ürün Satışı
İstek şirketinize avantajlı fiyatlardan portföyümüzdeki her türlü ürünün satışını gerçekleştirip, belli bir miktarın üzerindeki alımlarda teslimatını ücretsiz yapacaktır.

Satışa sunduğumuz ürünler: Nescafé (Classic, Gold, Alta Rica, Cap Colombie, Espresso), Coffe Mate, Hot chocolate, Dogus Çay, Plastik bardak, Plastik karıştırıcı, Karton Bardak

Servis Hizmeti: Satın almış olduğunuz kahve makinalarına sizin istek ve ihtiyacınıza göre dolum ve/veya bakım hizmeti vermekteyiz. Yapılacak servis anlaşması kapsamında yapacağınız aylık ödemeler ile hem urun ve malzeme ihtiyacınız karşılanacak, hem de makinanızın periyodik olarak uzman kadromuz tarafından bakıma alınmasını saşlamış olacaksınız.